randevu

Mezoterapi Tedavisi ile
Güzel Bir Cilt
ve Sağlıklı Bir Saça
Sahip Olun.
Daha Fazla Bilgi Al Randevu Al
Saç ve Cilt sağlığınız için PRP, CGF-CD34
Tedavisi
Randevu Al
SAÇ DÖKÜLMESİ
TEDAVİSİ
ESTETİK MEZOTERAPİ
TEDAVİSİ ile
ESTETİK MEZOTERAPİ
TEDAVİSİ ile
SAÇ DÖKÜLMESİ
TEDAVİSİ
Randevu Al
Cilt Çizgilerinden Kurtulun Estetik Mezoterapi Tedavisi ile Randevu Al

CİLT PERKÜTAN KOLLOJEN TEDAVİSİ

Perkütan Kollojen İndüksiyonu (PCİ) cildimizin temel yapıtaşlarından biri olan kollajenleri artırmaya yönelik yapılan bir gençleştirme tedavisidir. Mikroiğneleme olarakta bilinen perkütan kollojen indüksiyonu sık kullanılan kozmetik uygulamalardan biridir.

MEZOTERAPİ SAÇ TEDAVİSİ

Saç dökülme ve saç canlandırmasında tercih ettiğimiz bir yöntemdir. Saç mezoterapisi dökülmenin durmasında ve kontrolünde çok önemli bir yöntemdir. Saçları daha kaliteli, daha parlak, daha canlı hale getirmek ve yeni saç çıkışını aktif hale getirmek için uygulanır.

ESTETİK CİLT MEZOTERAPİSİ

Vitaminlerin, aminoasitlerin, minerallerin, enzimlerin homeopatik ilaçların, karışımlar halinde, mikroenjeksiyon tekniği ile cildin orta tabakasına enjekte edilmesi ile uygulanan bir tedavidir. Saç tedavisinde, cilt yenileme, selülit, leke tedavilerinde, lifting,  bölgesel incelme tedavilerinde yaygın olarak kullanılır.

ESTETİK PRP CİLT TEDAVİSİ

PRP, “Platelet Rich Plasma”, (trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma) adı verilen biyolojik doğal tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir. Tedavide, bir kişiden alınan kanın PRP olarak aynı kişiye enjeksiyon yoluyla geri verilmesi işlemidir.

ESTETİK CGF

Derimizin yaşlanması, bazı fiziksel özelliklerini kaybetmesinden kaynaklanır. Cildimizi gençleştirmeye yönelik uygulamalarda, aslında vücudumuzun bir yarayı iyileştirirken yaptıklarını  CGF-CD34 prosedürleri ile  yapılmaktadır.

PRP TEDAVİSİ İLE CİLT GENÇLEŞTİRME

PRP, “Platelet Rich Plasma (trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma) uygulaması” yeni bir cilt gençleştirme yöntemidir. PRP tedavisinde hasarlı dokunun onarımı için onarımı başlatan ve uyaran bir faktör olarak plateletlerden/trombositlerden yararlanılmaktadır.

PRP İLE SAÇ TEDAVİSİ

Saç kaybı, tüm bireylerin en önemli sorunlarından biri olup çeşitli sebepler saç kaybına neden olabilmektedir. Stres, kötü beslenme, tiroid fonksiyon bozuklukları, fazla fön çektirme, kronik ve sistemik hastalıklar, sepsis, otoimmün ve kanser hastalıkları saç kaybına neden olabilir.

PRP MATRİX TEDAVİSİ

  • Kuru ve mat ciltlere ışıltı ve nem vermek için.
  • Yüz bölgesi ve ince kırışıklıklarda
  • Gözaltı morluk ve cilt elastikiyeti kaybında
  • Sigara, stres, güneş, menopoz dönemi gibi etkilere bağlı sarı, mat ve kalitesi bozulmuş ciltlere uygulanır.

DERMAPEN

Dermapendeki mikroiğnelerin hızı ve derinliği kolayca ayarlanabildiğinden çok çeşitli tedavilerde kullanılır. Deri üzerine sürülen ilaçların cilt altına emilim kapasitesini yaklaşık 100-150 kat arttırırlar. Böylece cilt altında kollojen ve elastin proteinlerinin yapılanması sağlanır. Dermapen hibrit bir tedavi yöntemi olup fraksiyonel lazerlere, diğer bakımdan elektronik roller’lere benzer.

mezoterapi

MEZOTERAPİ ile CİLT ve SAÇ SAĞLIĞI TEDAVİSİ

Mesoderm kaynaklı organ patojilerinin iyileşmesini amaçlayan bitkisel, homeopatik, farmakolojik ilaçların bölgesel, küçük dozlarda, özel iğneler ve özel tekniklerle cilt içi enjeksiyonu işlemdir.
MEZOTERPİ ile ilk günkü cildinize ve saçlarınıza kavuşun ve selülitlere veda edin. Mezoterpi gençleşmek, selültlerden ve bölgesel yağlanmadan kurtulmak için kullanılan bir tedavi yöntemidir.

PRPMATRİKS

Saç ve Cilt sağlığınız için PRP, CGF-CD34 tedavisi

  • PRP (Platelet Rich Plasma) trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma tedavisidir. PRP tedavisi bir tür semptom baskılama tedavisi olmayıp, hastalığı tedavi etmeye yönelik bir tedavidir. PRP uygulamasının amacı hedef dokuya kan dolaşımı ile taşınabilecek olandan çok daha fazla sayıda pıhtı hücresi vererek dokunun hızla ve güçlü bir şekilde onarımını sağlamaktır. PRP deriyi en doğal biçimde yeniden canlandırır.
kök hücre

CGF TEDAVİSİ

CGF Tedavisi, kanın iyileştirme potansiyelinin en yüksek olduğu tedavi metodudur. CGF-CD34 kök hücre uygulaması ile, kanın iyileştirme potansiyeli yoğunlaştırılarak kullanılır. Bu hücreler kişinin kendi kanından doğal yöntemlerle elde edilen büyüme faktörlerini içerir. Kireçlenme ve yumuşak doku rahatsızlıklarının ( FİBROMİYALJİ ) tedavisi amacıyla CGF-CD34 + OZON birlikteliği mükemmel sonuçlar vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARA