randevu

ESTETİK CGF

ESTETİK CGF-CD34 / CİLT GENÇLEŞTİRME

Derimizin yaşlanması, bazı fiziksel özelliklerini kaybetmesinden kaynaklanır. Cildimizi gençleştirmeye yönelik uygulamalarda, aslında vücudumuzun bir yarayı iyileştirirken yaptıklarını  CGF-CD34 prosedürleri ile  yapılmaktadır.

CGF-CD34 hücreleri daha yoğun biçimde kişinin kendi kanından doğal yöntemlerle elde edilen büyüme faktörlerini içerirler. CGF-CD34 tekniği ile dokuya yeniden şekil verilmesi ya da rehabilitasyonu ile iyileşmenin tetiklenmesi sağlanır. CGF-CD34 uygulamasında vücudun iyileşme kapasitesi arttırılır.

 

ESTETİK AMAÇLI CGF-CD34 UYGULAMASI

  • Yüz
  • Boyun
  • Dekolteler
  • Eller
  • Kol ve bacaklar, selülit bölgeleri
  • Sarkmış tüm vücut bölgelerine estetik amaçlı CGF-CD34

 

CİLT KIRIŞIKLIKLARI ve SARKMALARININ TEDAVİSİ

  • Tüm yüz bölgesinde, alın, göz kenarı, burun kenarı kırışıklıklarında,
  • Boyun ve dekolte bölgesinde kırışıklık, sarkma ve lekelerin tedavisinde
  • Üst kol, karın, iç bacak, diz bölgeleri kırışıklık, sarkma, çatlaklarında
  • Tüm vücutta görülen sarkma, çatlak ve izlerin giderilmesinde başarılı olarak uygulanmaktadır.

 

YÜZ GENÇLEŞTİRMEK AMAÇLI CGF- CD-34 UYGULAMASI

Yüz gençleştirmek amaçlı CGF-CD34 uygulaması medikal ozon tedavisi kombinasyonunda iyileştirici hücre olan trombositler aktive olur. Estetik CGF-CD34 tedavisi ile hücre iyileştirici madde olan Growth Hormon miktarı önemli ölçüde artar ve dokulardaki oksijen seviyesi yükselir.

 

OZONLANMIŞ CGF-CD34 ESTETİK AMAÇLI KULLANILMASI

Özellikle yüz gençleştirme ve saç dökülmesinin önlenmesi tedavilerinde CGF-CD34 uygulaması ozon tedavisi ile kombine kullanıldığında çok başarılı bir ikili oluşturmaktadır. Ozon tedavisi ile önce doku kanlanması ve oksijen seviyesi arttırılır. Daha sonra CGF-CD34 terapi ile dokunun iyileşmesi sağlanır.

 

CGF-CD34 YÜZDE PEELING ETKİSİ SAĞLAR

Peeling gibi uygulamalardan sonra, derinin hızla yapılanmasını sağlar. Deride oluşan kırışıkların düzelmesi, çöküntülerin giderilmesi, esneklik ve parlaklığın kazandırılması sağlanır. İyileşmesi uzun süren yara, çatlak ve derinin zarar gördüğü durumların kontrolünü sağlar.

 

DİĞER CGF-CD34 UYGULAMALARI

Estetik amaçlı CGF-CD34 uygulamaları vücudumuzda yıprandığını düşündüğünüz her yere uygulayabiliriz. Akne izlerinin tedavisinde, cilt ve gebelik lekelerinde mezoterapi tedavisi ile başarılı sonuçlar alınmaktadır. Ayrıca mezoterapi tedavisi ile selülit, doğum ve kilo vermekten kaynaklanan çatlaklar tedavi edilmektedir. Derinin hızla yapılanmasını sağladığından uygulanan estetik CGF-CD34 cilt bölgesinde toparlanma yani lifting etkisi sağlar. Deride oluşan kırışıkların düzelmesi, çöküntülerin giderilmesi, esneklik ve parlaklık kazandırılır.. CGF-CD34 sağlıklı saçların korunmasında önemli role sahiptir.

Bursa’da bulunan kliniğimizde uzman ekibimizle Estetik amaçlı CGF-CD34 uygulaması ile başarılı sonuçlar alıyoruz.

İLETİŞİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARA