fbpx

Biyografi

Yrd. Doç.Dr. Yunus Keser YILMAZ

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı
Tamamlayıcı Bütüncül Tıp Hekimi

Erzurum doğumlu olan Yrd. Doç. Dr. Yunus Keser YILMAZ, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını aldı. Erzurum’da hekimlik yaptı. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi ihtisasını tamamladı.

 

Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim dalı kurucu başkanı ve öğretim üyesi olarak görev yaptı. Birçok özel hastanede Kalp ve Damar cerrahisi uzmanı olarak görev yaptı.

 

Kalp Damar Cerrahisi ve Tamamlayıcı İntegratif Tıp Uzmanı Akademisyen Yrd. Doç. Dr Yunus Keser YILMAZ Akupunktur, Kupa Hacamat, Ozonterapi, Proloterapi, Mezoterapi, Fitoterapi,  Homeopati ve  Hirudoterapi  eğitim öğretimini Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Tamamladı.

 

Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji ve Genel Cerrahisi alanlarında kitaplar yazmıştır. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleleri ve tebliğleri vardır. Bilimsel dergilerde danışman, yayın kurulu üyeliği ve ulusal ve uluslararası Kalp ve Damar Cerrahisi Kongrelerinde bildiri değerlendirme kurulunda görev almıştır.

 

Yrd. Doç. Dr. Yunus Keser YILMAZ, alt ekstremitelerin her türlü varisli venlerin tedavisinde kesin çözüm sağlamaktadır. Hemanjom (damar beni) tedavisinde çalışmaları mevcut olup başarılı sonuçlar almaktadır. Kalp ve Damar hastalıkları ve cerrahisi ile periferik damar cerrahisi ile varis hastlıklarının tedavisinde yeni bilimsel metotlarla hastalarına hizmet vermektedir.

 

Ulusal ve uluslararası dergilerde 100’ün üzerinde yayınlanmış makaleleri ve tebliğleri vardır.  Kalp ve Damar Cerrahisi alanında 20 üzerinde bilimsel kurs belgesine sahiptir. Bilimsel dergilerde danışman, yayın kurulu üyeliği, ulusal ve uluslararası Kalp ve Damar Cerrahisi Kongrelerinde bildiri değerlendirme kurulunda görev almıştır.

 

Tıbbi bilgi ve tecrübelerini İntegratif  tıp uygulamaları ile sentezleyen. Yrd. Doç. Dr. Yunus Keser YILMAZ bilimsel bilgi ışığında hastalarını tedavi etmek ve yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARAMA YAP